Bosque Del Lago
| Gratis WiFi Gratis WiFi på værelserne | 24-timers service 24-timers Reception | Privat strand Adgang til strand |
| Spa og afslapning Massage | Morgenmad Morgenmad på værelset | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Bosque Del Lago ligger 20 minutters gang fra Cabanas Huimpalay Try og 8 minutters gang fra Playa Chilco.
- Lokale seværdigheder
- Playa Los Chilcos567 km
- Playa Chilco618 km
- Lufthavne
- Pucon lufthavn16 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering forbudt
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Morgenmad på værelset
- Udendørs spiseområde
- Picnic område/ Borde
- Madpakker
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
- Have
- Grillfaciliteter
- Massage
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Vaskeri
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Varme
- Terrasse
- Vask på værelset
- Fladskærms TV
- Tæppebelagt gulv
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 14:30 indtil 20:00
Udtjekning: indtil 11:00
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Pucon fra Bosque Del Lago villa?
Der er 20 km mellem Pucon og Bosque Del Lago villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Bosque Del Lago villa?
Den gennemsnitlige pris i Bosque Del Lago villa er 100$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Bosque Del Lago villa?
Du kan bo på Bosque Del Lago villa med dit kæledyr.